Jesteś tutaj: Start

Ostatnie aktualizacje

Artykuły

Od 12 marca 2020 – Zagłębiowska Mediateka i filie biblioteczne ZAMKNIĘTE!

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2, sztab kryzysowy z udziałem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. do odwołania instytucji kultury, w tym bibliotek. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

Aktualne wypożyczenia zostaną przedłużone do 14 kwietnia 2020, a kary za niezwrócone w tym czasie zbiory nie będą naliczane. W razie konieczności dokumenty będą prolongowane na dłuższy okres.

Polecamy śledzenie naszej strony: www.biblioteka.sosnowiec.pl

13 marca 2020
Czytaj więcej o: Od 12 marca 2020 – Zagłębiowska Mediateka i filie biblioteczne ZAMKNIĘTE!

E-katalog znowu działa!

Uprzejmie informujemy, że nasz biblioteczny e-katalog już działa. Ponownie przepraszamy za utrudnienia spowodowane koniecznością wymiany serwera i zachęcamy do korzystania z naszych zbiorów i katalogu elektronicznego.

5 marca 2020
Czytaj więcej o: E-katalog znowu działa!

Awaria serwera - utrudnienia!

Uprzejmie informujemy, że z powodu awarii serwera dostęp do katalogu elektronicznego naszej Biblioteki i możliwość zamawiania książek przez internet jest w tej chwili niemożliwy. Za utrudnienia bardzo przepraszamy. Prolongaty i zamówienia realizujemy telefonicznie i osobiście. To samo dotyczy zamówień do Książkomatu w Zagłębiowskiej Mediatece. Numery telefonów Zagłębiowskiej Mediateki i filii MPB w Sosnowcu znajdują się na stronie biblioteki w zakładce "Placówki". https://www.biblioteka.sosnowiec.pl/index.php/lokalizacje. System powiadomień mailowych i przypomnień jest cały czas czynny.

27 lutego 2020
Czytaj więcej o: Awaria serwera - utrudnienia!