Jesteś tutaj: Start

Ostatnie aktualizacje

Artykuły

Filia nr 13 zamknięta 3 lipca br.

Uprzejmie informujemy, że w piątek 3 lipca 2020 Filia nr 13 - Maczki (ul. Krakowska 26) będzie nieczynna z powodu urlopu pracownika. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy po weekendzie.

2 lipca 2020
Czytaj więcej o: Filia nr 13 zamknięta 3 lipca br.

Montujemy książkomat

Dzięki dofinansowaniu w wysokości 95 000 zł Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zakupiła zewnętrzny książkomat, za pośrednictwem którego mieszkańcy wschodnich dzielnic Sosnowca, będą mogli w łatwy sposób wypożyczać i zwracać zbiory biblioteczne, bez konieczności udania się do biblioteki. Książkomat zostanie zamontowany przy ścianie budynku zamykanej aktualnie Filii nr 12 - Porąbka przy ul. Zagórskiej 3. Książkomat dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych .

 

2 lipca 2020
Czytaj więcej o: Montujemy książkomat

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - książkomat

Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty na dostawę, montaż, instalację, konfigurację i uruchomienie Książkomatu zewnętrznego do odbioru i zwrotu książek dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu.

Link do dokumentu w wersji pdf.

30 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - książkomat